13 Mart 2014 Perşembe

Cehennem Melekleri 2 izle full izle The Expendables 2 izle online izle (2012) Türkçe DUBLAJ

Cehennem Melekleri 2 - The Expendabes 2 Back for War
"Cehennem Melekleri 2 filmini izle", "The Expendables 2 Filmini Online izleyin", "Cehennem Melekleri 2 full online seyret full izle", "The Expendables 2 filmi online izle", "Cehennem Melekleri 2 sinema full HD izle", "Cehennem Melekleri 2 film izle", "The Expendables 2 filmini direk izle", "Cehennem Melekleri 2 Filmi seyret full", "Cehennem Melekleri 2 Filmini bedava izle", "Film The Expendables 2 hd izle"
IMDB Puanı 7.7/10 "Bu Filmi Tavsiye Ediyoruz..."
Yapım:2012 - ABD
Tür:Aksiyon, Macera
Yönetmen:Simon West
Müzik:Brian Tyler
Senaryo:Sylvester Stallone, David Agosto, Ken Kaufman
Yapımcı:Boaz Davidson, Avi Lerner, Danny Dimbort, Trevor Short, Kevin King Templeton
Süre:102 dk.
Oyuncular
Jason Statham, Bruce Willis, Jet Li, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jean-Claude Van Damme, Scott Adkins, Liam Hemsworth, Onlineizleyin.org, Dolph Lundgren, Terry Crews, Chuck Norris, Charisma Carpenter, Randy Couture, Nikolette Noel, Novak Djokovic
Filmin Konusu
Cehennem Melekleri Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) ve Hale Caesar (Terry Crews), Mr. Church'un (Bruce Willis) liderliğinde yeniden bir araya geliyorlar; fakat bu sefer mesele biraz kişisel. Zira basit bir hesaplaşma, aralarından birinin öldürülmesiyle sonuçlanınca, intikam almak kaçınılmaz olacak...
İkinci filmde yönetmen koltuğuna Stallone yerine Simon West otururken, senaryoda Dave Callaham ve Sylvester Stallone'nin imzası var. Kadrosunda Arnold Schwarzenegger, Jean-Claude Van Damme,Chuck Norris, Terry Crews, Mickey Rourke, Dolph Lundgren gibi aksiyon sinemasının gözde yıldızlarını da barındıran film 2. versiyonuyla karşınızda..iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:8 yorum:

 1. ElestirMAN04:06

  Türü aksiyon olan veya aksiyon da içeren filmler, yıldızlarını da yarattı. Özellikle yaşı 40 ve 50'lere gelenler, duygusal boksör Rocky ile senaryo ve oyuncu dalında Oscar adayı olsa da, 1946 doğumlu Sylvester Stallone'yi Vietnam gazisi Rambo olarak daha fazla anımsayabilirler. Gelişmiş vücutlu yenilmez erkek ikonu olan Stallone, türün 2010 yılında geldiği yerde, 70 milyon dolarlık bir bütçeye sahip, görkemli bir filme imza attı: Yönetip oynadığı "Cehennem Melekleri (The Expendables)".

  Stallone, öykünün odağına kötü adam olarak, hayali bir ada ülkesinin askeri diktatörünün iplerini elinde tutan eski CIA ajanını yerleştirdiği filmde, şiddeti/grafik şiddeti maksimum kullanarak ortalığı gerçekten de cehenneme çevirmeyi hedeflemiş; bunu ‘her numarayı ihtiva eden' uzun bölümlerle başarmıştı da.

  Cehennem Melekleri'nin asıl özelliği ise, Jason Bourne gibi çok hakiki hissettiren çağdaş kahramanlara ilgi gösteren genç seyirci ve tabii her yaştaki genç için, bir araya geldiklerinde dağları devirebilen eski tüfek kadroyu bir araya getirmiş olmasıydı. Bu adamlar sert olsalar da (bazıları gerçek yaşamda da...) pamuk gibi yüreklere sahip, birbirleri için gerçek birer dost, çocuksu ama ne olursa olsun öldürmeyi meslek edinmiş 'manyak' tipler!

  "Cehennem Melekleri 2"de, kötü ve iyi adamlar tam bir düzine. Bir de kadın katılmış aralarına: Tuya'nın Evliliği (Tuya de hun shi) filminin Tuya'sı Yu Nan (34 yaşında)! Adamları rollerine göre ayrım yapmadan, büyükten küçüğe sıralarsak: Bruce Lee ile dövüştüğü final sahnesi belleklere kazınmış Dünyada Benden Büyük Yok (Meng long guo jiang) filminin 'kötü adamı'Chuck Norris (72 yaşında)... Stallone (66)... 8 yıl California valisi olarak görev yapan Arnold Schwarzenegger (65)... En iyi aksiyon serilerinden Zor Ölüm (Die Hard)'ün başrol oyuncusu Bruce Willis (57)... Tam bir İsveçli Dolph Lundgren (55)... Belçika'nın sinemaya armağanı olan dövüş sanatları ustası Jean-Claude Van Damme (52)... Zarif Çinli Jet Li (49)..." Ultimate Fighting Championship" dövüşçüsü Randy Couture (49)... Günümüz aksiyon oyuncularının en önemli birkaç adından biri, İngiliz Milli Dalış ekibinde yer almış Jason Statham (45)... Ulusal Futbol Ligi oyuncusu olarak ünlemiş Terry Crews (44)... Dövüş sanatları performanslarıyla tanınan bir başka İngiliz Scott Adkins (36)... Açlık Oyunları (The Hunger Games)'ndan anımsanabilecek yeni nesil oyuncu Liam Hemsworth(22).

  Bu kadroda kimi iyi, kimin kötü rolde olduğunun bir önemi yok. Büyük bölümü Bulgaristan'da çekilen filmde, adamlarımız, Arnavutluk sınırları içindeki bir dağlık bölgeye saklanmış ve nükleer silah temel maddesi beş ton uranyumun uluslararası piyasaya satılmaması için müdahale ediyorlar. Konu bildik, olaylar silsilesi tanıdık, sonuç tahmin edildiği gibi.

  İçlerinden birinin öldürüldüğü trajik sahneyi saymazsak ciddiye alınacak bir mesele yok. Özellikle yaşlılar kendi kendileriyle dalga geçiyorlar ki, bu da filmin seyredilmesinde rahatlık sağlayan 'olmazsa olmaz' mizahın ana malzemesi olarak gerekli zaten: Willis'in, Yokedici (The Terminator) serisine göndermeyle sürekli "Geri döneceğim"(I'll be back) diyen Schwarzenegger'e laf atması gibi.

  1997'de Con Air ile büyük aksiyonlar yönetmeye başlayan Simon West, her unsuru bir yana bırakın, en önemlisi, çok sert bir aksiyondan beklenebilecek karmaşık bir şiddet koreografisi sunuyor.

  Hani beylik deyişle, 80 milyon dolarlık bütçede hiç bir fedakârlıktan kaçınılmadan, hatasız çekimlerle (kurşunların, kama, top mermisi ve benzerlerinin hedeflerini bulduklarını görebiliyoruz) türün hastaları için defalarca seyredebilecekleri bölümler kotarılmış. Uyaralım: Kan çok fazla!

  YanıtlaSil
 2. Adsız01:07

  filmde yok yok beliren karakteler yok artık dedirtiyor, aksiyon filminin tanımını yapın bu filmi altına örnek olara koyun o kadar yani :D

  YanıtlaSil
 3. Adsız14:43

  bu şey müzeye ait olmalı..
  bizde öyle :))))

  YanıtlaSil
 4. Görüntü yenilenmiştir.. iyi seyirler..

  YanıtlaSil
 5. Türkçe Dublajda eklenmiştir.. iyi seyirler..

  YanıtlaSil
 6. Adsız18:55

  tam bir avsivlik film

  YanıtlaSil
 7. genelde serinin ilk filmi daha iyi olur ama stallone müthiş bir iş başarmış ilk filmden çok daha iyi klasikler arasında rahatlıkla yer alır.

  YanıtlaSil
 8. bu filme anlatılacak çok şey var ama tek kelimeyle özetlemek gerekirse MÜKEMMEL.

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar