29 Ağustos 2012 Çarşamba

Bir Alışverişkoliğin itirafları izle full izle Confessions Of A Shopaholic izle online izle (2009) Türkçe DUBLAJ

Bir Alışverişkoliğin itirafları
"Bir Alışverişkoliğin itirafları filmini izle", "Confessions Of A Shopaholic Filmini Online izleyin", "Bir Alışverişkoliğin itirafları full online seyret full izle", "Confessions Of A Shopaholic filmi online izle", "Bir Alışverişkoliğin itirafları sinema full HD izle", "Bir Alışverişkoliğin itirafları film izle", "Confessions Of A Shopaholic filmini direk izle", "Bir Alışverişkoliğin itirafları Filmi seyret full", "Bir Alışverişkoliğin itirafları Filmini bedava izle", "Film Confessions Of A Shopaholic hd izle"
IMDB Puanı 5.6/10
Yapım:2009 - ABD
Tür:Komedi, Romantik
Yönetmen:P.J. Hogan
Müzik:Akon, James Newton Howard, Shontelle
Görüntü Yönetmeni:Jo Willems
Senaryo:Tim Firth, Tracey Jackson, Kayla Alpert
Senaryo (Kitap):Sophie Kinsella
Yapımcı:Jerry Bruckheimer
Süre:104 dk.
Oyuncular
Isla Fisher, Hugh Dancy, Leslie Bibb, John Goodman, Kristin Scott Thomas, Joan Cusack, Krysten Ritter, John Lithgow, Jennifer Merrill, Ashley Bates, Wendie Malick, Kate Simses, Erin Wyatt, Heidi Kristoffer, Peyton List, Brandi Burkhardt, Kristen Connolly, Julie Hagerty, Beatrice Miller, Gail Bugeja, Lynn Redgrave, Alison Sarah Adams, Christine Ebersole, Danicah Waldo, Nick Cornish, Jennifer Kim, Ginifer King, Katherine Sigismund, Claire Lautier, James Schram, Onlineizleyin.org, Darly Watanick, Isabella Palmieri, Marie-pierre Beausejour, Paloma Guzmàn, Maeve Yore, Tommy Davis, Matt Servitto
Filmin Konusu
Rebecca Bloomwood, New York'lu neşeli bir kızdır. En iyi yaptığı şeyse; alışveriştir. Hayali ise sürekli takip ettiği moda dergisinde çalışmaktır, fakat derginin içine adımını dahi atamaz.
Ama sonunda bu dileğine yaklaşır, aynı yayın grubundan olan bir finans dergisinde bir köşe kapmıştır. Bu köşenin konusuysa az parayla çok alışveriştir. Fakat bu konu onun için gerçekten zordur.
Finans dergisinde okurlara hesaplı para harcama (az parayla çok alışveriş) öğütleri veren ama aslında uslanmaz bir alışverişkolik olan Rebecca Bloomwood rolünü Wedding Crashers ve Definitely, Maybe'nin güzel yıldızı Isla Fisher'ın oynadığı filmde finans dergisi editörü Luke Brandon rolünde Hugh Dancy kamera karşısına geçti...iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:VIDEOSLASHER İZLEME SEÇENEĞİ:

Önce "Close Ad and Watch as Free User" yazısına basınız ardından açılan sayfayı kapatıp “Start Video Now” yazısına bastıktan sonra film başlayacaktır kesintisiz, problemsiz izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Onlineizleyin.orgDIVXSTAGE İZLEME SEÇENEĞİ:

Bu izleme seçeneğimizde player ortasındaki reklamı kapattıktan sonra PLAY tuşuna basıp izleyebilirsiniz, Belirli bir süre sonra Premium üyelik isterse Modeminize reset atarak kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.. Keyifli seyirler.. Onlineizleyin.org


NOWVIDEO İZLEME SEÇENEĞİ:

Bu izleme seçeneğimizde player ortasındaki reklamı kapattıktan sonra PLAY tuşuna basıp izleyebilirsiniz, Belirli bir süre sonra Premium üyelik isterse Modeminize reset atarak kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.. Keyifli seyirler.. Onlineizleyin.org


VIDEOWEED İZLEME SEÇENEĞİ:

Bu izleme seçeneğimizde player ortasındaki reklamı kapattıktan sonra PLAY tuşuna basıp izleyebilirsiniz, Belirli bir süre sonra Premium üyelik isterse Modeminize reset atarak kaldığınız yerden izleyebilirsiniz.. Keyifli seyirler.. Onlineizleyin.orgHiç yorum yok:

Yorumlama biçimi hakkında bilginiz yoksa: Anonim veya ADI/URL seçeneğine tıklayıp yorum yapabilirsiniz...

Popüler Yayınlar