13 Mart 2014 Perşembe

ingiliz Hasta izle The English Patient online izle (1996) Türkçe DUBLAJ

ingiliz Hasta - The English Patient
"ingiliz Hasta filmini izle", "The English Patient Filmini Online izleyin", "ingiliz Hasta full online seyret full izle", "The English Patient filmi online izle", "ingiliz Hasta sinema full HD izle", "ingiliz Hasta film izle", "The English Patient filmini direk izle", "ingiliz Hasta Filmi seyret full", "ingiliz Hasta Filmini bedava izle", "Film The English Patient hd izle"
IMDB Puanı 7.3/10 "Bu Filmi Tavsiye Ediyoruz.."
Yapım:1996 - ABD, İngiltere
Tür:Biyografi, Dram, Romantik, Savaş
Yönetmen:Anthony Minghella
Müzik:Gabriel Yared
Görüntü Yönetmeni:John Seale
Senaryo:Anthony Minghella, Michael Ondaatje
Senaryo (Kitap):Michael Ondaatje
Yapımcı:Saul Zaentz
Süre:162 dk.
Oyuncular
Ralph Fiennes, Willem Dafoe, Naveen Andrews, Colin Firth, Onlineizleyin.org, Juliette Binoche, Kristin Scott Thomas, Jürgen Prochnow
Filmin Konusu
Micheal Ondaatje’ nin aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan film, II. Dünya Savaşı İtalya’sından Kuzey Afrika’nın savaş öncesi çöllerine kadar aşk, benlik ve savaşın öyküsünü anlatıyor.
Minghelle, film boyunca aşkın farklı türlerini getiriyor karşımıza; Hana’nın hastasına duyduğu şefkat, Kip ile yaşadığı yoğun aşk, Almasy ile Katherine’in ilişkisi ve Almasy’nin milliyetçi tutkular yüzünden mahvedilen çöle duyduğu sevgi...
Tüm bu farklı hikayeleri başarılı senaryo geçişleri ile gerçekleştiren film, yönetmen Anthony Minghelle ile Juliette Binoche’un ilk ortak çalışması. 1996 yılında Oscar Ödülleri’nde de En İyi Film, En İyi Yönetmen ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu da dahil pek çok ödül kazanandı...iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:Hiç yorum yok:

Yorumlama biçimi hakkında bilginiz yoksa: Anonim veya ADI/URL seçeneğine tıklayıp yorum yapabilirsiniz...

Popüler Yayınlar