25 Mart 2013 Pazartesi

Katyn izle full izle Katyn Katliamı izle online izle (2007) Türkçe DUBLAJ Katyn Katliamı

Katyn - Katyn Katliamı
"Katyn filmini izle", "Katyn Katliamı Filmini Online izleyin", "Katyn full online seyret full izle", "Katyn Katliamı filmi online izle", "Katyn sinema full HD izle", "Katyn film izle", "Katyn Katliamı filmini direk izle", "Katyn Filmi seyret full", "Katyn Filmini bedava izle", "Film Katyn Katliamı hd izle"
IMDB Puanı 7.0/10 "Bu Filmi Tavsiye Ediyoruz.."
Yapım:2007 - Polonya
Tür:Dram, Savaş, Tarih
Yönetmen:Andrzej Wajda
Senaryo:Andrzej Wajda, Andrzej Mularczyk, Przemyslaw Nowakowski, Wladyslaw Pasikowski
Yapımcı:Katarzyna Fukacz-cebula, Dariusz Wieromiejczyk, Dominique Lesage, Michal Kwiecinski
Süre:112 dk.
Oyuncular
Danuta Stenka, Agnieszka Kawiorska, Antoni Pawlicki, Sergei Garmash, Oleg Drach, Jan Englert, Maja Ostaszewska, Artur Zmijewski, Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glinska, Wladyslaw Kowalski, Onlineizleyin.org, Maja Komorowska, Pawel Malaszynski, Oleg Savkin
Filmin Konusu
2. Dünya Savaşı sırasında Almanları yenilgiye uğratan Sovyet kuvvetleri Polonya’nın doğusunu işgal eder ve rejim ihracı yaparlar. Bu sıralarda bütün üst düzey Polonya subaylarını Katyn bölgesine toplayıp, başlarına sıkılan tek kurşunla öldüren Sovyetler, tarihte böyle bir olay yaşanmadığını iddia eder. Stalin’e sunulan belgeler de bu düşünceyi değiştirmeyecektir.
Geçmişte yaşandığı iddia edilen fakat soru işaretleri ile günümüze kadar tartışılan bir olayı, ünlü yönetmen Andrzej Wajda beyazperdeye aktarıyor. Oldukça etkileyici ögeler barındıran ve 2008 yılında OSCAR’a aday gösterilen, aynı zamanda da Altın Küre ödülleriyle beraber 14 ödül kazanan bir yapım..iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:VIDEOSLASHER İZLEME SEÇENEĞİ:

Önce "Close Ad and Watch as Free User" yazısına basınız ardından açılan sayfayı kapatıp “Start Video Now” yazısına bastıktan sonra film başlayacaktır kesintisiz, problemsiz izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Onlineizleyin.org

3 yorum:

 1. Adsız18:54

  Dile kolay 22.000 insan kafalarına kurşun sıkılarak öldürülüyor.Bu insanlık dışı katliamı yaptıran Stalin de en az Hitler kadar insanın kanına girmiştir ama nedense pek söz edilmez..İçinde her milletten insanın olduğu 20 milyona yakın insanı katletmiş olduğu söylenir.Ama ideolojilere körü körüne saplanmış kişiler çoğu şeyi göremez.Bu film o yönden çok önemli bir konuya değinmiş.Buna benzer bir filmde seyretmiştim ama adını bir türlü hatırlayamıyorum.Bu insanları öldüren cellatların çoğu daha sonra vicdan azabından intihar ediyordu.Tarihin kara bir sayfası..

  YanıtlaSil
 2. Adsız18:55

  2. Dünya Savaşı'yla ilgili filmlerde, ya Almanya ya SSCB konu edinir. Ama bu filmde Polonya'nın durumu gösterilmiş. Benim için bilgilendirici bir filmdi. Ayrıca çok da etkileyiciydi film. Özellikle 2. Dünya Savaşı Filmlerinin hastası olanların izlemeleri gerektiğini düşünüyorum. 8/10

  YanıtlaSil
 3. Adsız18:55

  Tarihin gerçekleri beyaz berdeye aktırılarak biz izleyicilere ulaştığındabu tip katliam filmlerinde insanın tüyleri diken diken oluyor.Özellikler filmin son sahnelerindeki görüntüler dehşet vericiydi.Sorarım ki bu dünyada insanın insana yaptığını ne yapar?

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar