11 Mayıs 2012 Cuma

Driven izle Sylvester Stallone full izle Yarışçı izle online izle (2001) Türkçe DUBLAJ

Driven - Yarışçı - Sylvester Stallone
"Yarışçı / Sylvester Stallone filmini izle", "Driven Filmini Online izleyin", "Yarışçı / Sylvester Stallone full online seyret full izle", "Driven filmi online izle", "Yarışçı / Sylvester Stallone sinema full HD izle", "Yarışçı / Sylvester Stallone film izle", "Driven filmini direk izle", "Yarışçı / Sylvester Stallone Filmi seyret full", "Yarışçı / Sylvester Stallone Filmini bedava izle", "Film Driven hd izle"
IMDB Puanı 4.2/10
Yapım:2001 - ABD
Tür:Aksiyon, Macera, Spor
Yönetmen:Renny Harlin
Görüntü Yönetmeni:Mauro Fiore
Senaryo:Sylvester Stallone, Jan Skrentny, Neal Tabachnick
Yapımcı:Sylvester Stallone, Renny Harlin, Elie Samaha
Süre:116 dk.
Oyuncular
Sylvester Stallone, Skandar Keynes, Gina Gershon, Onlineizleyin.blogspot.com, Robert Sean Leonard, Til Schweiger, Estella Warren, Burt Reynolds, Kip Pardue, Stacy Edwards
Filmin Konusu
Genç ve delidolu bir F1 yarışçısı olan Jimmy Bly (Kip Pardue), sezonun ortalarına doğru iyice dağıtır ve disiplinsiz davranmaya başlar. Ona göz kulak olması için, eski bir CART şampiyonu görevlendirilir. Bu kişi, Joe Tanto’dur (Sylvester Stallone). Tanto’nun kariyeri ve eşiyle olan ilişkisi ve kariyeri, bir kaza yüzünden kötüye gitmiştir.
Tanto, bir yandan Bly’la ilgilenip performansını artırması sağlarken, öte yandan da kendini toparlamak, özel hayatını ve yarış kariyerini tekrardan rayına oturtmak için uğraşacaktır...
CART araba yarışlarının riskli dünyasını mercek altına yatıran bu filmin anafikri, bizzat başroldeki Stallone’a ait. Stallone, bir süre önce hayata veda eden efsanevi oto yarışçısı Ayrton Senna için biyografik bir senaryo kaleme alırken, fikir değiştirerek bu kurmaca öyküde karar kılmış...iyi seyirler diliyoruz...

FILMIN FRAGMANI:3 yorum:

 1. Adsız23:58

  formila 1 hayranları bu filmi kaçırmasın güzel bir film izlemeye değer puanım 8/10

  YanıtlaSil
 2. Adsız23:58

  f1 sevenler içn izlenebilir aksiyon sahneleri güzeldi sylvester stallone olmasaydı izlmezdim orta hali diyebiliriz..

  YanıtlaSil
 3. ElestirMAN23:59

  CART yarışlarında başarılı bir sezon geçiren çaylak sürücü Jimmy Bly ( Kip Pardue ), menejeri ve abisi olan DeMille Bly ( Robert Sean Leonard ) ile antrenörü Carl Henry ( Burt Reynolds )'ın üzerinde kurduğu "devamlı kazanmalısın" baskısına daha fazla dayanamayarak başarısız sonuçlar almaya başlar.
  Carl Henry, ona akıl hocalığı yapması için eski yarışçı ve dostu Joe Tanto ( Sylvester Stallone )'yu ekibine dahil eder.
  Sezonun bitmesine yarışlar kala rakip sürücü Alman Beau Brandenburg ( Til Schweiger ) ve ekibine karşı mücadele başlar.
  Yönetmen Renny Harlin yeni filmi Driven ( Yarışçı )'nın giriş bölümüyle fazla vakit kaybetmeden bizleri yaklaşık 7-8 dakika içinde hikayenin yukarıda özetlediğim bölümüne kadar getiriyor.
  Renny Harlin gerçekten zevkle çektiği yarış sahnelerinde ise yer yer adeta kendisini aşıyor. Yarışları zaman zaman sürücülerin gözünden veya arabaların dikiz aynalarından vermesi ve tüm bunları insanın kanını kaynatan o motor sesiyle ve çok başarılı film müzikleriyle kaynaştırması başarılı bir sonuç vermiş.

  Filme oyuncu, senaryo yazarı ve yapımcı olarak katkısı bulunan Sylvester Stallone bu filmle yine son dönemlerde hep yaşadığı sorunu yaşıyor. Rol aldığı Demolition Man ( 1993 ), Assassins ( 1995 ) veya Daylight ( Günışığı, 1996 ) gibi filmleri genel anlamda kötü değil. Sorunları, izlendikten 10 dakika sonra artık hatırlanmamaları. Stallone yavaş bir şekilde sağ şeritten seyrine devam etmiyor ama vites büyütüp sol şeritten de basıp gidemiyor. Sanırım kariyeri artık sona ermek üzere.

  Kip Pardue bundan sonra popüler 1-2 filmde oynamayı başarırsa Remember The Titans ( Unutulmaz Titanlar, 2000 ) ile ciddi şekilde başladığı kariyerinde yüksek noktalara ulaşabilir.

  Der Bewegte Man ( 1994 )'da oynadığı günden beri Almanya'nın en önemli oyuncusu olarak kabul edilen Til Schweiger'ın bu ilk büyük bütçeli Hollywood yapımı ona kesinlikle bazı yeni olanakların sunulmasına sebep olacaktır.

  Film tüm yapısıyla geçen sezonlarda gösterilen Oliver Stone imzalı Any Given Sunday ( Kazanma Hırsı, 1999 )'na çok benziyor.

  Bu filmi zevkle izlemiş olanlar, hızlı arabalar ve yarışlardan hoşlananlar, iyi bir senaryodan çok filmde güzel kadınların ve özel efektlerin ( ki çok da başarılı değil film sırasında bizlere sunulanlar ) görünmesini tercih edenler Yarışçı'dan hoşlanacaktır.

  Diğerleri için ise bu filmi izlemek önemlice bir vakit kaybı anlamına gelecektir ve yinede izlemeleri durumunda filme karşı benim beslediğim "olmasa da olur" duyguları besleyeceklerdir.

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar