1 Nisan 2014 Salı

Waterworld izle Water world full izle Su Dünyas online izle (1995) Türkçe ALTYAZILI

"Su Dünyası / Kevin Costner filmini izle", "Waterworld / Water World Filmini Online izleyin", "Su Dünyası / Kevin Costner full online seyret full izle", "Waterworld / Water World filmi online izle", "Su Dünyası / Kevin Costner sinema full HD izle", "Su Dünyası / Kevin Costner film izle", "Waterworld / Water World filmini direk izle", "Su Dünyası / Kevin Costner Filmi seyret full", "Su Dünyası / Kevin Costner Filmini bedava izle", "Film Waterworld / Water World hd izle"
IMDB Puanı 5.8/10
Yapım:1995 - ABD
Tür:Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram, Fantastik, Macera, Romantik
Yönetmen:Kevin Costner, Kevin Reynolds
Görüntü Yönetmeni:Dean Semler, Scott Fuller
Senaryo:David Twohy, Peter Rader
Yapımcı:Kevin Costner, Jeffrey A. Mueller, John Davis, Ilona Herzberg, David Fulton, Charles Gordon, Andrew Licht, Lawrence Gordon, Gene Levy
Süre:136 dk.
Oyuncular
Kevin Costner, Jack Black, Dennis Hopper, Jeanne Tripplehorn, Lee Arenberg, Robert Joy, Michael Jeter, Kim Coates, Tina Majorino, Sab Shimono, Ari Barak, William Preston, Alexa Jago, Victor Sánchez, John Toles-bey, Greg Goossen, David Finnegan,Tracy Anderson, Robert A. Silverman, Luke Ka'ili Jr., Gerard Murphy, Rita Zohar, Sean Whalen, August Neves, Henry Kapono Ka'aihue, Onlineizleyin.org, John Fleck, Robert Lasardo, Leonardo Cimino, Zitto Kazann, Rick Aviles, Chaim Girafi, Jack Kehler, R.d. Call, Neil Giuntoli, Lanny Flaherty, Zakes Mokae, Chris Douridas, Doug Spinuzza
Filmin Konusu
Kutuplardaki buzların eridiği geleceğin dünyasındayız. Heryer sularla kaplı. Ayak basacak kuru bir kara parçası bulmak imkansız. Hayatta kalmayı başarmış olan insanlar suların üzerine inşa ettikleri bir araya tutturulmuş çelik yığını şehirciklerde, ilkel yaşamlar sürüyorlar.
Şehirler genellikle ihtiyar heyetleri tarafından yönetiliyor ve karaların suyla kaplandığına değil, su tarafından süpürüldüğüne inanıyorlar. Kendisine İnfazcı diyen bir adam kanunu temsil ediyor. İnsanların en büyük korkusu ise yağmacı çeteleri.
Bu yağmacılardan kaçan Denizci küçük yelkenlisiyle bu şehirlerden birine varmayı başarır. İhtiyar heyeti Denizci’nin şehrin kadınlarını hamile bırakmasını ister. Oysa Denizci’nin aklında sadece, varlığına bir gün her nasılsa ulaşacağına inandığı son kara parçası vardır. Yağmacıların saldırısı bu insanların kaderini birleştirecektir.
Kevin Costner’ın yapımcılığını üstlendiği Su Dünyası, ticari bir proje olarak, belki de Hollywood’un yakın tarihinde en çok kötülenmiş ve alaya alınmış projedir. Gerçekten 175 milyon dolara malolmuş ve gişede hüsrana uğramış olan bu filmin, sadece yanlış anlaşıldığına ve aslında kült mertebesine ulaştığına inanan marjinal bir zümrenin varlığını da kabul etmek gerekir...iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:Hiç yorum yok:

Yorumlama biçimi hakkında bilginiz yoksa: Anonim veya ADI/URL seçeneğine tıklayıp yorum yapabilirsiniz...

Popüler Yayınlar