13 Mart 2014 Perşembe

Kurtuluş Günü izle Independence online izle (1996) Türkçe DUBLAJ

"Kurtuluş Günü filmini izle", "Independence Day Filmini Online izleyin", "Kurtuluş Günü full online seyret full izle", "Independence Day filmi online izle", "Kurtuluş Günü sinema full HD izle", "Kurtuluş Günü film izle", "Independence Day filmini direk izle", "Kurtuluş Günü Filmi seyret full", "Kurtuluş Günü Filmini bedava izle", "Film Independence Day hd izle"
IMDB Puanı 6.7/10
Yapım:1996 - ABD
Tür:Bilim Kurgu, Aksiyon, Gerilim, Macera
Yönetmen:Roland Emmerich
Görüntü Yönetmeni:Karl Walter Lindenlaub
Senaryo:Roland Emmerich, Dean Devlin
Yapımcı:Roland Emmerich, Ute Emmerich, William Fay
Süre:145 dk.
Oyuncular
Will Smith, Adam Baldwin, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Harry Connick Jr., Mary McDonnell, Vivica A. Fox, James Rebhorn, Margaret Colin, Onlineizleyin.org, Randy Quaid, Judd Hirsch, Robert Loggia, Lisa Jakub, Levan Uchaneishvili, Harvey Fierstein, Brent Spiner, James Duval
Filmin Konusu
2 Temmuz’da dünyanın her yerindeki komünikasyon sistemleri, tuhaf bir atmosfer olayı sonucu bozuluverir. Hemen sonrasında silahlı kuvvetler tarafından, devasa nesnelerin dünyaya doğru yaklaşmakta olduğu açıklanır. İlk başta meteor olduğu düşünülen cisimlerin esrarengiz uzaylıların kumandasındaki dev uzay gemileri olduğu ortaya çıkar.
Uzaylılarla her türlü iletişim denemesinin başarısız olmasının ardından, şimdi kablo teknisyenliği yapan eski bilimadamı David Levinson, uzaylıların bir günden daha kısa süre içerisinde dünyanın önemli noktalarına büyük bir saldırı gerçekleştireceğini farkeder.
Temmuz’un 3’ünde, uzaylılar gerçekten de New York, Los Angeles ve Washington’a saldırı düzenlerler. Hayatta kalanlar konvoylar halinde Area 51 adındaki, hükümetin tuhaf test alanına doğru yola koyulurlar. Dedikodulara burası ordunun kendi başına ele geçirdiği bir uzay gemisini de barındırmaktadır. Hayatta kalanlar uzaylılarla savaşmak üzere bir plan yaparlar. 4 Temmuz tüm insanlığın kurtuluş için savaşacağı gün olacaktır...iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:Hiç yorum yok:

Yorumlama biçimi hakkında bilginiz yoksa: Anonim veya ADI/URL seçeneğine tıklayıp yorum yapabilirsiniz...

Popüler Yayınlar