6 Mayıs 2014 Salı

Gol 3 izle full izle Goal 3 izle online izle (2009) Türkçe DUBLAJ Goal! III Gol! 3

"Gol 3 / Goal 3 filmini izle", "Goal! III / Gol! 3 Filmini Online izleyin", "Gol 3 / Goal 3 full online seyret full izle", "Goal! III / Gol! 3 filmi online izle", "Gol 3 / Goal 3 sinema full HD izle", "Gol 3 / Goal 3 film izle", "Goal! III / Gol! 3 filmini direk izle", "Gol 3 / Goal 3 Filmi seyret full", "Gol 3 / Goal 3 Filmini bedava izle", "Film Goal! III / Gol! 3 hd izle"
IMDB Puanı 3.5/10
Yapım:2009 - Almanya
Tür:Dram, Spor
Yönetmen:Andrew Morahan
Senaryo:Mike Jefferies, Piers Ashworth
Yapımcı:Peter Heslop, Matt Barrelle, Mike Jefferies
Oyuncular
Kuno Becker, Leo Gregory, Kasia Smutniak, Thierry Henry, Tamer Hassan, Gabrielle Richens, Cristiano Ronaldo, Anya Lahiri, Nick Moran, Steven Gerrard, Craig Heaney, Simão Sabrosa, Frank Lampard, Miroslav Klose, Wayne Rooney, Ruud Van Nistelrooy, Ashley Cole, Peter Crouch, Jj Field, Ricardo Carvalho, Onlineizleyin.blogspot.com, Jermaine Jenas, Paul Robinson, Owen Hargreaves, Sven-göran Eriksson, Michael Carrick
Filmin Konusu
Serinin üçüncü ve son filminde konu bu sefer Dünya kupasında geçmektedir.Filmin kadrosuna 2 yeni oyuncu eklenmiştir. 2006 Dünya Kupası Finalleri'nde ise İngiltere oyuncuları Charlie Braithwaite (Leo Gregory) ve Liam Adams (JJ Feild) gibi dünyanın en büyük futbol organizasyonunda başarıya odaklanmıştır. Santi Dünya Kupasında madalya kazanmaya odaklanmıştır. Aynı zamanda, İngiliz oyuncular Charlie and Liam da İngiltere'nin yıllardır bekleyişini bitirmeye kararlıdır. Bu 3 karizmatik oyuncunun, başarıya giden yolu zorluklarla doludur. Ayrıca bu üçünün de saha dışındaki meseleleri onları saha içinde etkilemektedir.Santiego Munez talihsizlik sonucu bir trafik kazasığla sakatlanır.Ve oyuncusu olduğu Meksika milli takımında oynayamaz Dünya Kupasının futbol dolu anlarıyla birlikte saha dışında futbolcuların da bir hayatı olduğunu; taraftarın beklentilerini, holiganları bu filmde izlenecektir...iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:Hiç yorum yok:

Yorumlama biçimi hakkında bilginiz yoksa: Anonim veya ADI/URL seçeneğine tıklayıp yorum yapabilirsiniz...

Popüler Yayınlar