13 Mart 2014 Perşembe

Bir Ayrılık izle A Separation online izle (2011) Türkçe ALTYAZILI Jodaeiye Nader az Simin

"Bir Ayrılık filmini izle", "A Separation / Jodaeiye Nader az Simin Filmini Online izleyin", "Bir Ayrılık full online seyret full izle", "A Separation / Jodaeiye Nader az Simin filmi online izle", "Bir Ayrılık sinema full HD izle", "Bir Ayrılık film izle", "A Separation / Jodaeiye Nader az Simin filmini direk izle", "Bir Ayrılık Filmi seyret full", "Bir Ayrılık Filmini bedava izle", "Film A Separation / Jodaeiye Nader az Simin hd izle"
IMDB Puanı 8.6/10 "Bu Filmi Tavsiye Ediyoruz.."
Yapım:2011 - İran
Tür:Dram
Yönetmen:Asghar Farhadi
Senaryo:Asghar Farhadi
Yapımcı:Asghar Farhadi
Müzik: Sattar Oraki
Süre:123 dk.
Oyuncular
Leila Hatami, Kimia Hosseini, Sarina Farhadi, Ali-asghar Shahbazi, Merila Zarei, Sareh Bayat, Shirin Yazdanbakhsh, Peyman Moaadi, Onlineizleyin.org, Babak Karimi, Shahab Hosseini
Filmin Konusu
İran sinemasından gelen son örneklerden olan film, boşanmak üzere olan ama çocuklarının velayeti konusunda ikileme düşen bir çiftin öyküsünü anlatıyor. Bir çok festivalden büyük övgüler alarak ayrılan film, özellikle başrol oyuncularının başarılı performanslarına sırtına dayıyor.
Simin, kocası Nader ve kızı Termeh’le birlikte İran’ı terk etmek istemektedir. Nader’in Alzheimer hastası babasını bırakmayı reddetmesi üzerine boşanma davası açan Simin, dava talebi reddedilince anne babasının evine gider. Termeh ise babasıyla kalmaya karar vermiştir. Nader kızına ve babasına bakması için hamile bir genç kadını tutar; ama bu durum daha fazla soruna yol açacaktır...
300.000 dolarlık bütçeye sahip olan film ülkesi İran'da yaptığı 3.300.000 dolarlık hasılatla bütçesini 10'a katladı..iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:1 yorum:

Popüler Yayınlar