12 Haziran 2014 Perşembe

War Horse izle full izle Savaş Atı izle online izle (2011) Türkçe DUBLAJ

War Horse - Savaş Atı
"War Horse filmini izle", "Savaş Atı / Steven Spielberg Filmini Online izleyin", "War Horse full online seyret full izle", "Savaş Atı / Steven Spielberg filmi online izle", "War Horse sinema full HD izle", "War Horse film izle", "Savaş Atı / Steven Spielberg filmini direk izle", "War Horse Filmi seyret full", "War Horse Filmini bedava izle", "Film Savaş Atı / Steven Spielberg hd izle"
 War Horse
(2011) on IMDb

Yönetmen:Steven Spielberg
Tür:Dram, Savaş
Senaryo:Lee Hall, Richard Curtis
Süre:146dk.
Oyuncular
Toby Kebbell, David Thewlis, Emily Watson, David Kross, Stephen Graham, Eddie Marsan, Benedict Cumberbatch, Peter Mullan, Celine Buckens, Robert Emms, Jeremy ırvine, Leonhard Carow, Onlineizleyin.org, Sarah Jane O\'neill, ırfan Hussein, Michael Koltes, Patrick Kennedy, Nicolas Bro, Geoff Bell, Tom Hiddleston, Rainer Bock, Niels Arestrup
Filmin Konusu
Genç Albert, şimdiye kadar gördüğü en muhteşem at ile sıradışı bir dostluk kurar ve onu Joey ismiyle çağırır. 1. Dünya Savaşı yılları geldiğinde Albert askere alınır ve Joey de süvari birliklerine satılır. Bu ayrılık süresince Joey, gittiği her ülkede karşılaştığı insanların hayatını derinden etkileyecektir. Albert ise onu asla unutmayacaktır.
2012 yılında gösterime girecek olan ve 2 dalda Altın Küre Ödüllerine aday gösterilen film; yetenekli ve asil bir atın genç bir çocukla arasındaki muazzam yakınlığı konu ediniyor. Bu konu çerçevesinde izleyiciyi 1. Dünya Savaşı yıllarına sürükleyen bir yapım...iyi seyirler diliyoruz...

FILMIN FRAGMANI:3 yorum:

 1. Adsız04:04

  80 lerdeki hayvan kahramanlı çocuk filmleri gibi olmuş.2 saat 15 dk izledik atı. bitince bu film bana ne kattı dersen bişi yok. öyle az heyecan az üzüntü az sevinç yaşatan donuk bir film. bunu izleyeceğinize lassie izleyin. daha güzeldi o

  YanıtlaSil
 2. umut1321:43

  bence filmlerin bişey katması şart değildir en nihayetinde film. vakit geçsin eğlence olsun yeter:) matrix ne kattı insanlara? blow ne kattı? karayip korsanları ne kattı? konusu türü ne olursa olsun kaliteli olsun. şimdi başlıyorum filme king spielberg ne yapmış merak ettim :D

  YanıtlaSil
 3. ElestirMAN22:31

  Tutku ve bağlılığın hikayesi ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi…

  Ingiltere’nin kırsalında yaşayan Elbert’nin babası, bir açık arttırma sırasında tarlasını sürmesine yardımcı olacak bir at alır. Albert ile at arasında inanılmaz bir dostluk başlar ve onu kendisi eğitir. Fakat 1. Dünya Savaşı başlayınca ikili mecburen ayrı düşer. Atın savaş boyunca yaptığı sıra dışı yolculuğu anlatan film Tarafsız Topraklar’da duygusal sona yaklaşırken atın karşılaştığı herkesin, İngiliz süvarilerin, Alman askerlerinin, bir Fransız çiftçi ve onun torunun hayatlarını nasıl değiştirdiğini konu ediyor.

  Konusu savaş olan filmlerde genelde çarpışma sahneleri ya da vurulma sahneleri öne çıkar. Daha sonra da savaştan arda kalanların gösterimiyle film biter ve biz ellerimizi çarpıştırarak ‘’ ahaaa ne kadar güzel’’ film deriz, 4-5 hafta sonra da unuturuz gider. Bu film kesinlikle onlardan biri değil. Yavaş başlayan, genç bir adamın bir at ile olan dostluğunu işleyen film daha sonralarında ağır savaş sahnelerinin yoğunluğuyla tavan yapıyor. Asıl konudan uzaklaşmadan seyirciye verilmeye çalışılan savaş sahnelerinin görkemi çok güzeldi. Kamera açıları, savaşın acıları, çekilen zorluklar, cepheler.

  Anlatım tam anlamıyla kusursuza yakındı.

  Dopdolu film deriz ya hani sadece konusu olan ve öylece biten, bittikten sonra ne hatırlanan ne de üzerine çok fazla konuşma gerektiren filmler, işte bu kesinlikle onlardan değildi. Sadece savaş ve at sahneleriyle değil, kırsalda ki değirmen, tarlalar, göl kenarındaki evin çekimleri; kısacası savaşın geçtiği ve insanların yaşadıkları ortamların anlatımı da çok iyiydi.

  Asıl konuya geri dönecek olursak; iki at arasındaki dayanışma, sahibinin savaş içinde yaşadığı zorluklar anlatmakla bitecek gibi değil. Özellikle iki cephe arasındaki sahnelerin çekimleri ve büyüleyici atmosfer çok başkaydı. Şu anda anlatılacak fazla bir şey bulamıyorum ne yazık ki çünkü gerçekten buraya yazılacak türden şeyler değil, filmi izlemeniz hatta ve hatta tam anlamıyla yaşamanız gerekiyor. Sıradan bir atın hikayesinden bahsetmiyorum burada ve zaten ne kadar zorlasam da bahsedemem. İzlemeden, sadece bu basit yazıyı okuyarak anlaşılacak ya da yaşanacak bir güzellik değil bu.

  Bundan önce izlediğim, bu tip filmlerin en güzeli 2010 yılına ait Secretariat filmiydi. Gerçek hikayenin anlatıldığı bu filmde, tarihe adını yazdıran bir yarış atından bahsediyordu. Elbette işin içinde spor olması ve işleniş tarzıyla o zamanlarda gerçekten çok etkileyici gelmişti ama kesinlikle bu filmin yanına bile yaklaşamayacağını anladım.

  Uzun lafın kısası, boş verin okumayı ya da etrafınızda konuşulanları, bu filmi izlemek, merakınızı gidermek için en iyi yol olacaktır kesinlikle. Süresi her ne kadar biraz uzun olsa da içeriğinde savaş bulunan bir filmin daha kısa olması beklenemezdi. İzlediğiniz her dakikaya değecek kadar iyi olduğunu düşündüğüm War Horse’yi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar