20 Aralık 2012 Perşembe

Son Ders: Aşk ve Üniversite izle full izle Son Ders izle online izle (2007) Türk Filmi

Son Ders Aşk ve Üniversite filmini izle, Son Ders Aşk ve Üniversite Türk Filmini Online izleyin, Son Ders Aşk ve Üniversite full online seyret, Son Ders Aşk ve Üniversite filmi online izle, Son Ders Aşk ve Üniversite Türk sinema, Son Ders Aşk ve Üniversite filmi, Son Ders Aşk ve Üniversite filmini indirmeden izle, Son Ders Aşk ve Üniversite Türk Filmi seyret, Yerli Son Ders Aşk ve Üniversite Filmini bedava izle, Film Son Ders Aşk ve Üniversite
Yapım:2007 - Türkiye
Tür:Dram, Komedi
Yönetmen:Mustafa Uğur Yağcıoğlu, Iraz Okumuş
Senaryo:Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Görüntü Yönetmeni:Ulaş Zeybek, Colin Mounier
Müzik:Emrah Anul, Tolga Sünter
Oyuncular
Ece Uslu , Ekin Türkmen (Deren) , Engin Hepileri (Hakan ın gençliği) , Kaan Urgancıoğlu (Ulaş) , Burak Sarımola (Veli) , Durul Bazan (Cem) , Aylin Kontente (Hande) , Neriman Uğur (Melda Hoca) , Ali Yaylı (Sezgin) , Ege Aydan (Caner) , Dost Elver (Ayhan Hoca) , Onlineizleyin.org, Ferhan Şensoy (Saffet)
Filmin Konusu
“Hayatta söylemek istediklerini, duygularını, sevdiğini söylemeyi erteleme. Çünkü hayat planladığın gibi gitmeyebilir, yarın hiç olmayabilir.”
Yurt dışından gelen bir Türk öğretim görevlisinin üniversiteli gençlere öğretecekleri, okuldaki müfredatla sınırlı kalmayacaktır. Oysa iddiasızdır bu yeni hoca; “İlk dersimiz kimsenin buradan alınacak derse ihtiyacı olmadığı” diye başlar dersine. Ancak öğrencilerin ve özellikle de bir tanesinin onu fark etmesi ile bambaşka bir dünya açılır önlerinde.
Ulaş'ın, Saffet Hoca’nın geçmişini öğrenmesiyle birlikte hayatı Saffet Hoca'nınkiyle garip bir şekilde kesişir...iyi seyirler diliyoruz..

VIDEOSLASHER İZLEME SEÇENEĞİ:

Önce "Close Ad and Watch as Free User" yazısına basınız ardından açılan sayfayı kapatıp “Start Video Now” yazısına bastıktan sonra film başlayacaktır kesintisiz, problemsiz izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Onlineizleyin.orgFİLMİN LİNKİ

Hiç yorum yok:

Yorumlama biçimi hakkında bilginiz yoksa: Anonim veya ADI/URL seçeneğine tıklayıp yorum yapabilirsiniz...

Popüler Yayınlar