22 Eylül 2011 Perşembe

Peri Tozu izle full izle Peri Tozu online izle (2007) Türk Filmi HD

Peri Tozu filmini izle, Peri Tozu Türk Filmini Online izleyin, Peri Tozu full online seyret, Peri Tozu filmi online izle, Peri Tozu Türk sinema, Peri Tozu filmi, Peri Tozu filmini indirmeden izle, Peri Tozu Türk Filmi seyret, Yerli Peri Tozu Filmini bedava izle, Film Peri Tozu
Tür : Dram / Romantik
Gösterim Tarihi : 4 Nisan 2008
Yönetmen : Ela Alyamaç
Senaryo : Ela Alyamaç
Görüntü Yönetmeni : Mirsad Herovic
Yapım : 2007, Türkiye , 85 dk.
Oyuncular
İpek Değer (Deniz) , Mehmet Ali Nuroğlu (Cem) , Barış Yıldız (Emre) , Onlineizleyin.Blogspot.Com, Serkan Ercan (Hasan) , Damla Özen (Aslı) , Fuat Onan (Sarhoş Adam) , Ayşen İnci (Sacide Anne)
Filmin Konusu
Hayat dolu ve etrafına neşe saçan Deniz ve en sevdiği arkadaşı Emre, çocukken birbirlerine söz verirler. Ne olursa olsun hiç ayrılmayacak ve kendi yarattıkları “Düşler Ülkesi”nde yaşayacaklardır.
Kendi kararlarını vermekten hep kaçınmış, geçmişiyle boğuşan Cem, kız arkadaşının ısrarları ile evlilik karambolüne girmek üzeredir. Deniz’in hayatı Emre’nin ani bir kalp krizi geçirmesiyle altüst olur. Deniz arkadaşını iyileştirebilmek için Cem ile sihir ve umut dolu bir yolculuğa çıkar.
Tesadüflerin bir araya getirdiği Deniz ve Cem’in, çıktıkları yolculukta kat ettikleri duygusal gelişmeler ve sihirli Peri Tozu, İstanbul’a döndüklerinde onları yeni maceralara sürükleyecektir...iyi seyirler diliyoruz..

1. İZLEME SEÇENEĞİ:


Bu İZLEME SEÇENİĞİMİZ en sorunsuz olanıdır arkadaşlar. "Close Ad and Watch as Free User" yazısına basınız ardından açılan sayfayı kapatıp “Start Video Now” yazısına bastıktan sonra film başlayacaktır kesintisiz, problemsiz HD kalitesiyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Onlineizleyin.Blogspot.ComHiç yorum yok:

Yorumlama biçimi hakkında bilginiz yoksa: Anonim veya ADI/URL seçeneğine tıklayıp yorum yapabilirsiniz...

Popüler Yayınlar