17 Nisan 2014 Perşembe

Matrix 3 izle full izle The Matrix Revolutions izle online izle (2003) Türkçe DUBLAJ

Matrix 3 filmini izle, The Matrix Revolutions Filmini Online izleMatrix 3in, Matrix 3 full online seMatrix 3ret full izle, The Matrix Revolutions filmi online izle, Matrix 3 sinema full HD izle, Matrix 3 film izle, The Matrix Revolutions filmini direk izle, Matrix 3 Filmi seMatrix 3ret full, Matrix 3 Filmini bedava izle, Film The Matrix Revolutions hd izle
IMDB Puanı 6.5/10
Yapım:2003 - ABD
Tür:Macera, Aksiyon, Bilim Kurgu
Yönetmen:Andy Wachowski, Larry Wachowski
Senaryo:Andy Wachowski, Larry Wachowski
Görüntü Yönetmeni:Bill Pope
Müzik:Don Davis
Süre:129 dk.
Oyuncular
Keanu Reeves (Neo) , Laurence Fishburne (Morpheus) , Carrie-Anne Moss (Trinity) , Hugo Weaving (Ajan Smith) , Monica Bellucci (Persefone) , Daniel Bernhardt (Ajan Johnson) , Nona M. Gaye (Zee) , Onlineizleyin.org, Harry J. Lennix (Lock) , Matt McColm (Ajan Thompson) , Jada Pinkett Smith (Niobe)
Filmin Konusu
Gerçek dünya, Matrix'in makine askerleri tarafından istila edilirken, Zion'un da yaşanabilir bir yer haline getirilme çalışmaları paralel olarak devam ediyor. Neo'nun tüm insanlığı, gerçek yaşama geri döndürüp döndüremeyeceği ve Matrix sisteminin tam anlamıyla durdurulup durdurulmayacağı, gerçek dünya ile sanal dünya Matrix'in arasında sıkışıp kalan Neo'nun kendini kurtarabilmesine bağlıdır.
Aksiyon ve bilimkurgu sinemasında önemli bir dönüm noktası olan Matrix serisinin son ayağı olan Matrix Revolutions, makineler ve insanoğlunun amansız savaşına sahne oluyor...iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:Hiç yorum yok:

Yorumlama biçimi hakkında bilginiz yoksa: Anonim veya ADI/URL seçeneğine tıklayıp yorum yapabilirsiniz...

Popüler Yayınlar