17 Nisan 2014 Perşembe

Matrix 2 izle full izle The Matrix Reloaded izle online izle (2003) Türkçe DUBLAJ

Matrix 2 filmini izle, The Matrix Reloaded Filmini Online izleMatrix 2in, Matrix 2 full online seMatrix 2ret full izle, The Matrix Reloaded filmi online izle, Matrix 2 sinema full HD izle, Matrix 2 film izle, The Matrix Reloaded filmini direk izle, Matrix 2 Filmi seMatrix 2ret full, Matrix 2 Filmini bedava izle, Film The Matrix Reloaded hd izle
IMDB Puanı 7.1/10
Yapım:2003 - ABD
Tür:Aksiyon, Fantastik, Bilim Kurgu
Yönetmen:Andy Wachowski, Larry Wachowski
Senaryo:Andy Wachowski, Larry Wachowski
Görüntü Yönetmeni:Bill Pope
Müzik:Don Davis, Paul Oakenfold
Süre:138 dk.
Oyuncular
Keanu Reeves (Neo) , Laurence Fishburne (Morpheus) , Carrie-Anne Moss (Trinity) , Hugo Weaving (Ajan Smith) , Matt McColm (Ajan Thompson) , Onlineizleyin.org, Jada Pinkett Smith (Niobe) , Monica Bellucci (Persephone) , Lambert Wilson (Merovingian) , Harold Perrineau Jr. (Kain) , Harry J. Lennix (Lock) , Clayton Watson (Çocuk) , Daniel Bernhardt (Ajan Johnson) , Christine Anu (Lazarus) , Nona M. Gaye (Zee) , Neil Rayment (İkiz 1) , Adrian Rayment (İkiz 2)
Filmin Konusu
Neo ve Zion'un diğer isyancıları, Matrix'i dönüştürme çalışmalarına başlıyor. Neo'nun kendi gücünün ve misyonunun iyice farkına vardığı noktadan başlıyoruz filme. İlk filmde kendisini ve yoldaşlarını ajanların elinden kurtaran Neo, ikinci filmde bütün bir Zion şehrini ve sakinlerini kanatları altına almaya çalışacak.
Bunun için de, ulaşmak son derece güç olsa da, Anahtarcı'yı bulmaları gerekiyor. Bu durum ise düşmanlarına yenilerini de katacaktır. Kendisini kopyalayıp, kopyalarından bir ordu hazırlayan Ajan Smith'e İkizler de katılır...iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:1 yorum:

Popüler Yayınlar