17 Mart 2014 Pazartesi

Lorenzo's Oil izle full izle Lorenzo'nun Yağı izle online izle (1992) Türkçe DUBLAJ

Lorenzonun Yağı filmini izle, Lorenzos Oil Filmini Online izleyin, Lorenzonun Yağı full online seyret full izle, Lorenzos Oil filmi online izle, Lorenzonun Yağı sinema full HD izle, Lorenzonun Yağı film izle, Lorenzos Oil filmini direk izle, Lorenzonun Yağı Filmi seyret full, Lorenzonun Yağı Filmini bedava izle, Film Lorenzos Oil hd izle
IMDB Puanı 7.0/10
Yapım:1992 ~ ABD
Tür:Biyografi, Dram
Yönetmen:George Miller
Senaryo:George Miller, Nick Enright
Yapımcı:George Miller, Daphne Paris, Lynn O'hare, Johnny Friedkin, Arnold Burk, Doug Mitchell
Görüntü Yönetmeni:John Seale
Süre:129 dk.
Oyuncular
Susan Sarandon, Laura Linney, Nick Nolte, James Rebhorn, Peter Ustinov, Kathleen Wilhoite, Amelia Campbell, Gerry Bamman, Jennifer Dundas, Aaron Jackson, Ann Mcdonough, Ann Dowd, Ann Hearn, Anthony Dileo Jr., Barbara Poitier, Onlineizleyin.org, Becky Ann Baker, Carmen Piccini, Colin Ward, David Shiner, David Mcfadden, Don Suddaby, Helena Ruoti, Joyce Reehling, Justin Isfeld, Kiran Rao, Latanya Richardson, Lianne Kressin, Luis Ruiz, Onlineizleyin.Blogspot.Com, Maduka Steady, Margo Martindale, Mary Schmidt Campbell, Mary Wakio, Mary Pat Gleason, Michael O'neill, Noah Banks, Nora Dunfee, Paul Lazar, Peter Mackenzie, Vladimir Padunov, William Cameron, William Thunhurst Jr.
Filmin Konusu
Lorenzo Dünya da ender rastlanan ve tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir hastalığa yakalanır.Çaresiz kalan aile hastalığın tedavisini bulmak için sıkı bir mücadeleye girer.Bir yandan da Lorenzo ölmektedir.Film tamamen gerçek bir hikayeye dayanmaktadır... ISTEK ÜZERİNE EKLENMİŞTİR :D Sevgiler saygılar.. iyi seyirler..

FILMIN FRAGMANI:5 yorum:

 1. Adsız20:06

  BU FİLM MUHTEŞEM! İZLENMESİ GEREK!ASLA ZAMAN KAYBI DEĞİL HAYATA BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRTECEK BİR FİLM....

  YanıtlaSil
 2. Adsız22:03

  harika tam bir klasik

  YanıtlaSil
 3. Adsız16:02

  teşekkürler gerçekten sağlam link burda buldum sonunda :)Ve film gerçekten çok iyi kesinlikle izlenmeli insanın ufkunu açan bi yapım..

  YanıtlaSil
 4. Adsız23:17

  inancın, sevginin, bağlılığın ve özverinin neleri aşabileceğinin kanıtı.

  minicik bir erkek çocuğu. bir gün aniden anormal hareketler sergilemeye başlıyor. kimse anlam veremiyor başlangıçta, pek çok test yapılıyor ve ald hastalığına sahip olduğu anlaşılıyor. bu hastalık, sadece anneden erkek çocuklara geçebilen bir hastalık. annelerde bir reaksiyona sebep olmuyor, çünkü anne sadece taşıyıcı. pek çok doktorla görüşülüyor, onca şeye rağmen pek umut çıkmıyor. bilim adamları, araştırmacılar, ald bağışçıları olayın hep kendi açılarında kalan boyutlarıyla ilgileniyor, kimse bir anne-baba gibi düşünemiyor. bu yüzden de ailenin kendi çabalarıyla umut doğuyor minik lorenzo'ya. annesi sürekli ona hikayeler okuyor, sevgi gösteriyor, onun için neler yapabileceğini araştırıyor. babası da sürekli araştırıyor. c24-c26 aralığındaki enzim bağlantısını sıkı bir çalışma sonucu buluyor ve bu enzimler arası etkileşimin şeklini değiştirmek için yöntemler arıyor. zeytinyağı asiti ve erucic asitin belli dozda karışımı ile yeni bir ilaç bulunuyor bu hastalık için. bu sayede kaybolan miyelinlerin yerine yenileri gelebiliyor ve ald hastalığının dışında da kullanılabilecek forma kavuşuyor.

  bütün bunlar sadece bir ailenin çocuklarını kaybetmemek uğruna verdikleri bir sözle gerçeklrşiyor ve bize gerçek sevginin neleri başarabileceğini gösteriyor.

  YanıtlaSil
 5. Adsız15:47

  mükemmel ötesi bir film

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar