11 Nisan 2014 Cuma

Limit Yok izle full izle Limitless izle online izle Sınırsız / Limitsiz izle (2011) Türkçe DUBLAJ

Limit Yok / Limitsiz filmini izle, Limitless / 2011 Filmini Online izleyin, Limit Yok / Limitsiz full online seyret full izle, Limitless / 2011 filmi online izle, Limit Yok / Limitsiz sinema full HD izle, Limit Yok / Limitsiz film izle, Limitless / 2011 filmini direk izle, Limit Yok / Limitsiz Filmi seyret full, Limit Yok / Limitsiz Filmini bedava izle, Film Limitless / 2011 hd izle
IMDB Puanı 7.3/10 "Bu Filmi Tavsiye Ediyoruz.."
Yapım:2011 - ABD
Tür:Aksiyon
Yönetmen:Neil Burger
Senaryo:Alan Glynn , Leslie Dixon
Süre:105 dk.
Oyuncular
Robert De Niro (Carl Van Loon) , Bradley Cooper (Eddie Morra) , Abbie Cornish (Lindy) , Anna Friel , Johnny Whitworth (Vernon Gant) , Onlineizleyin.org, Vernon Gant (Pierce)
Filmin Konusu
Ya bir hap sizi daha zengin ve daha güçlü kılabilseydi? Eddie (Cooper) perişan halde yaşan New Yorklu bir yazardır. Ancak günün birinde beyninin tüm kapasitesini kullanabileceği bir ilaçla tanışır. Bu sayede paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Fakat Eddie kısa bir süre sonra sonsuz güce bedelsiz sahip olunamayacağını anlar..iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:7 yorum:

 1. Adsız00:01

  konu herkesin hayali olan bir ilaç.
  Bazı noktalar hızlı geçse de sıkılmadan seyredeceğiniz güzel bir film.
  Tavsiye edilir

  YanıtlaSil
 2. Adsız00:01

  Film beklentimi aştı açıkçası. Sıradan olmadığı gibi sağlam kurgulu ve fazlasıyla sürükleyici. Ufak hatalar çok aransa bulunabilir belki ama detaysızca düşündüğünüzde başarılı bir seyirlik. Bradley Cooper iyi idare etmiş rolü. 8/10

  YanıtlaSil
 3. Adsız00:02

  Film sıradışı sürükleyici, beğenerek izleyebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 4. Adsız23:38

  güzel düşünülmüş , beğendim.

  YanıtlaSil
 5. YENİLENMİŞTİR! iyi seyirler..

  YanıtlaSil
 6. ElestirMAN19:41

  Limit Yok, ilk bakışta gayet zararsız bir fantastik gerilim gibi gözükebilir. Fakat eforsuz ve çabuk olduğu kadar uzun dönemde işlevsiz ve hatta zararlı olan "anında mutluluk" çözümlerinin dünya toplumunu sarıp sarmaladığı günümüzde kolayca etkilenebilen seyircisine aslında gayet tehlikeli mesajlar veren bir yapım.

  Çok satan bir romandan uyarlanan filmin beyin gücünün yüzde yüzünü kullanmamızı sağlayan bir hap etrafında oluşan hikayesi, hayatın gerçeklerini anlayan, ideallerimize erişmek için ne kadar çalışmamız ve uğraşmamız gerektiğini bilen insanlar için gayet oyalayıcı bir eğlencelik olmaktan öteye gitmeyecektir.  Diğer yanda toplumun milyarlarca dolarlık self-help endüstrisine maaşlarının yarısını harcayan, kolay yoldan zengin ve mutlu olma yollarını arayan kısmı için ise Limit Yok gibi bir film, "anında mükemmeliyet" uğrunda harcanan hayatlarına daha somut bir inanç ekleyebilir. Filmden "mükemmel olmak için tek ihtiyacımız olan bu tür bir hap"tan başka bir mesaj almayacağını bildiğim bir arkadaşıma Limit Yok'u her ne kadar gayet orjinal ve stilize bir görsel yaklaşımla yaratılmış olsa da tavsiye etmem zor.

  Limit Yok'ta kız arkadaşı Lindy (Abbie Cornish) tarafından terk edilen yeteneksiz yazar Eddie Mora (Bradley Cooper), uyuşturucu tüccarı eski kayınbiraderinden beyninin yüzde yüzünü kullanmasını sağlayan bir hap alır. Bu sayede hayata tamamiyle bütün konsantrasyonunu verebilen Eddie, kısa zamanda dünyanın daha önce hiç görmediği bir dahiye dönüşür. Fakat bir süre sonra hap, yan etkilerini göstermeye başlar.


  Eddie'nin hapı kullanmaya başladığı ilk sekanslar daha önce Edward Norton'lu İlüzyonist'i yönetmiş Neil Burger'ın yaratıcı yaklaşımları ile gayet ilgi çekici görsellikler yaratıyor. Ekranın birden parlaklaşması, Eddie'nin duyarlılığını gösteren ekstrem yakın çekimler, birbiri içine giren New York manzaraları gayet uçuk bir yolculuk yaratıyor seyircisine.  Fakat sıra hapın yan etkilerine geldiğinde senaryo teklemeye başlıyor ve aynı hikaye yapısını üst üste tekrarlıyor. Eddie hapsız kalınca hastalanıyor, sonra birden hapı kullanmanın başka bir yolunu buluyor, sonra tekrar hastalanıyor vs... Leslie Dixon'un senaryosu bu ilginç fikirden uzun dolaylı bir hikaye çıkaramadığı için filmin ikinci ve üçüncü perdesini otomatik vitese takılmış halde izliyoruz.

  Filmin sonuna gelmişken fazla detay vermemek için en çabuk olarak gayet sorumsuz ve yukarıda bahsettiğim gibi biraz tehlikeli olmanın yanında filmin süresi boyunca yaratılan psikolojik iç çatışma resmen çöpe gidiyor. Orjinal kitabı okumadığım için bu sonun kitaptan mı geldiğini, yoksa bir bakıma prodüktörler ve stüdyonun baskısı ile mi bu kadar yalapşap bir sona sahip olup olmadığını bilmiyorum.

  Limit Yok, bütün görsel ilgi çekiciliğine ve ilginç konu başlangıcına rağmen bir zaman kaybı olmaktan fazla ileri gidemiyor. Belki ileride bu tür bir hap çıkarsa, o hapın reklamını yapmak için kullanılabilir.

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar