17 Mart 2014 Pazartesi

ihtiras Rüzgarları izle Legends of the Fall online izle (1994) Türkçe DUBLAJ

Ihtiras Rüzgarları - Legends of the Fall
ihtiras Rüzgarları filmini izle, Legends of the Fall Filmini Online izleyin, ihtiras Rüzgarları full online seyret full izle, Legends of the Fall filmi online izle, ihtiras Rüzgarları sinema full HD izle, ihtiras Rüzgarları film izle, Legends of the Fall filmini direk izle, ihtiras Rüzgarları Filmi seyret full, ihtiras Rüzgarları Filmini bedava izle, Film Legends of the Fall hd izle
IMDB Puanı 7.2/10 "Bu Filmi Tavsiye Ediyoruz.."
Yapım:1994 - ABD
Tür:Western, Romantik, Dram
Yönetmen:Edward Zwick
Senaryo:Susan Shilliday , William D. Wittliff , Jim Harrison (Kitap)
Görüntü Yönetmeni:John Toll
Müzik:James Horner
Süre:133 dk.
Oyuncular
Brad Pitt (Tristan Ludlow) , Anthony Hopkins (William Ludlow) , Aidan Quinn (Alfred Ludlow) , Julia Ormond (Susannah Fincannon Ludlow) , Henry Thomas (Samuel Ludlow) , Onlineizleyin.org, Karina Lombard (Isabel Two Decker Ludlow) , Gordon Tootoosis (One Stab) , Christina Pickles (Isabel Ludlow) , Paul Desmond (Decker)
Filmin Konusu
19. yüzyılın son demleri. Kızılderili savaşları gazisi hümanist Albay William Ludlow 3 erkek çocuğunu Montana kırlarındaki çiftliğinde, annesiz büyütür. Aileye yakın bir kızılderilinin cesaretlendirmeleri ve esini sayesinde, oğullardan Tristan çok gözüpek ve maceracı bir genç adam olarak yetişir.
Kardeşlerden birinin nişanlısı olan güzel Susannah kentten gelip hayatlarına karıştığında, yepyeni bir enerjiyi beraberinde getirir. Baba, kardeşler ve genç kadın arasında karmakarışık bir çekim vardır. Birinci Dünya Savaşı patladığında, Ludlow'un genç erkekleri İngiliz soydaşlarının yanında savaşmak için müthiş bir istek duyarlar. Babalarına rağmen Avrupa'daki cepheye giderler. Burada Tristan, aslında kendi kendisiyle olan savaşıyla yüzleşme fırsatı bulacaktır.
Jim Harrison'ın romanından uyarlanan, belki de bir döneme romantik bir ışık tuttuğu için batıda beğenilmiş bir melodram. Anthony Hopkins ve Brad Pitt'in rollerinin tam onlara göre biçilmiş olduğu, soluk kesici performanslarıyla kendisini belli ediyor...iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:14 yorum:

 1. Adsız01:45

  Sevgisizlik,kıskançlık,bağa-oğul ve kardeş kavgaları..bir ailenin ihtiraslı yaşam öyküsü ..ben fazla sevemedim ama sevenleri çok bu filmin.

  YanıtlaSil
 2. Adsız01:45

  çok harika bir film kesinlikle tavsiye ediyorum 10/10

  YanıtlaSil
 3. Adsız01:45

  Tek kelime ile muheteşem bir filmdi.. Tüm duyguaları aynı anda bu kadar başarıı hissetirmek hiç kolay olmayan bir şey iken İhtiras Rüzgarları bunu kusursuzca başarmış bir fil.. Oyunculuk şahane, kurgu şahane, film müzikleri şahane.. İzlemeyenler mutlaka izlemesi gereken bir film.

  YanıtlaSil
 4. Adsız01:46

  ilk olarak filmin ensest bir konuyla biçimlenmesi direk bir sıfır geriden başlamasına neden olmuş ancak gerek oyunculuk gerekse güzel işleyişle durum sonlara doğru kurtarılmış diye düşünüorum.Yalnız çokta abartılacak bir film değil sadece boş zamanınız var ise izleyin derim...Çünkü :
  Kardeşim,sevgilisini çok sever.
  Ben de,kardeşimi çok severim.
  O halde ben,kardeşimin sevgilisini de çok severim.
  BU bana lisedeki mantık dersimi hatırlattı ancak bu filmde senaryonun ana dalları bu konu üzerine kurulmuş.Bu yalnızca benim düşüncem film bir çok insana güzel gelebilir elbette saygı duyarım ancak bende bu tarz senaryolardan pek hoşlanmıyorum işte...
  10/8

  YanıtlaSil
 5. Adsız21:46

  video ölmüş. açılmıyor. yüklüyorsunuz takip edin bari.

  YanıtlaSil
 6. YENİLENMİŞTİR! iyi seyirler..

  YanıtlaSil
 7. Adsız18:09

  An itibari ile bitirdiğim güzel bir film. Brad Pitt oturup tek başına konuşsa film olur o yüzden film ayrıca güzel. 9/10 dram sevenler için kesinlikle tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 8. Adsız18:09

  Film gerçekten çok güzel.2 saat zaman nasıl geçiyor anlamıyorsunuz.Ama belirtmek istediğim bir şey var yukarıda filmin özeti bölümünde arkadaş ne kadar çok şey anlatılmış filmin yarısını izlerken ne olacağını bilerek izliyorsun. :s Bahsedip geçselerdi daha iyiydi ya.

  YanıtlaSil
 9. Adsız18:09

  1994 yapımı bir film.. Bense 2005 de tanıstım bu filmle. Filmlere olan tutkumda bu filmle basladı.. Bred Pitt hayranlıgım üst seviyeye cıktı. Mükemmel demek yetersizdir. Bazıları için sadece film olarak görülse de benim hayatımda 1 numaraya es deger.. Tam anlamıyla yasamak istediğim, olmak istediğim her sey tristan da mevcut.. Tesekkur ederim emegi olan herkese.. ''Filmler hayallerin yansımasıdır''

  YanıtlaSil
 10. Adsız18:10

  film uzun olmasına rağmen sıkmadan ninni edasıyla kendini izlettiriyor üç kardeş ve hepsinin aşık olduğu bi kadın ve dram yüklü sahneler ayrıca o dönemin havası çok iyi yansıtılmış doğa manzaraları ve müzikleri de çok güzel ve tabi ki brad pitt in harika oyunculuğu gerçekten en iyi performanslarından birini sergilemiş tam 90 lı yılların sadeliğine yakışır bi film şimdi böyle filmlerin çekilmesi bence mümkün deil

  YanıtlaSil
 11. Adsız18:10

  ilk olarak filmin ensest bir konuyla biçimlenmesi direk bir sıfır geriden başlamasına neden olmuş ancak gerek oyunculuk gerekse güzel işleyişle durum sonlara doğru kurtarılmış diye düşünüorum.Yalnız çokta abartılacak bir film değil sadece boş zamanınız var ise izleyin derim...Çünkü : Kardeşim,sevgilisini çok sever. Ben de,kardeşimi çok severim. O halde ben,kardeşimin sevgilisini de çok severim. BU bana lisedeki mantık dersimi hatırlattı ancak bu filmde senaryonun ana dalları bu konu üzerine kurulmuş.Bu yalnızca benim düşüncem film bir çok insana güzel gelebilir elbette saygı duyarım ancak bende bu tarz senaryolardan pek hoşlanmıyorum işte... 10/8

  YanıtlaSil
 12. Adsız18:11

  nasılda güzel oynamış brad pitt ve hopkins şahaneydi yıllar sonra bile insan aynı hazı alabiliyor eğer 3 tane en iyi brad pitt filmi say deseler birine bunu birinede bizi ayıran nehiri derim savaş zamanında geçen dokunaklı ve etkili aynı zamandada araya sıkışmış bir aşkıda içinde barındıran filmin beni en çok etkileyen yönü ise kızılderili stab ın ağzından anlatımıydı iyi seyirler19. yüzyılın son demleri. Kızılderili savaşları gazisi hümanist Albay William Ludlow 3 erkek çocuğunu Montana kırlarındaki çiftliğinde, annesiz büyütür. Aileye yakın bir kızılderilinin cesaretlendirmeleri ve esini sayesinde, oğullardan Tristan çok gözüpek ve maceracı bir genç adam olarak yetişir.Kardeşlerden birinin nişanlısı olan güzel Susannah kentten gelip hayatlarına karıştığında, yepyeni bir enerjiyi beraberinde getirir. Baba, kardeşler ve genç kadın arasında karmakarışık bir çekim vardır. I. Dünya Savaşı patladığında, Ludlowun genç erkekleri İngiliz soydaşlarının yanında savaşmak için müthiş bir istek duyarlar. Babalarına rağmen Avrupadaki cepheye giderler. Burada Tristan, aslında kendi kendisiyle olan savaşıyla yüzleşme fırsatı bulacaktır.Uyarı sonu.Jim Harrisonın romanından uyarlanan, belki de bir döneme romantik bir ışık tuttuğu için batıda beğenilmiş bir melodram. Anthony Hopkins ve Brad Pittin rollerinin tam onlara göre biçilmiş olduğu, soluk kesici performanslarıyla kendisini belli ediyor.

  YanıtlaSil
 13. Adsız18:11

  Sevgisizlik,kıskançlık,bağa-oğul ve kardeş kavgaları..bir ailenin ihtiraslı yaşam öyküsü ..ben fazla sevemedim ama sevenleri çok bu filmin.

  YanıtlaSil
 14. Adsız18:12

  Aşk filmlerinden pek haz almam ama bu film derinliğiyle beni olabildiğince tatmin etti.Gerek devlet sistemine yaptığı salvolar ve gerekse içerisindeki aile olgusu gayet başarılı Filmi benim gibi kararsızlar için acilen öneriyorum 7.5/10

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar