5 Mart 2014 Çarşamba

Hayalet Sürücü izle full izle Ghost Rider izle online izle (2007) Türkçe DUBLAJ Nicolas Cage

Hayalet Sürücü filmini izle, Ghost Rider Filmini Online izleyin, Hayalet Sürücü full online seyret full izle, Ghost Rider filmi online izle, Hayalet Sürücü sinema full HD izle, Hayalet Sürücü film izle, Ghost Rider filmini direk izle, Hayalet Sürücü Filmi seyret full, Hayalet Sürücü Filmini bedava izle, Film Ghost Rider hd izle
IMDB Puanı 5.2/10
Yapım:2006 - ABD
Tür:Gerilim, Fantastik, Aksiyon, Çizgi Roman
Yönetmen:Mark Steven Johnson
Senaryo:David S. Goyer , Mark Steven Johnson , Shane Salerno
Görüntü Yönetmeni:Russell Boyd
Süre:114 dk.
Oyuncular
Nicolas Cage (Johnny Blaze/Ghost Rider) , Eva Mendes (Roxanne Simpson) , Wes Bentley (Blackheart) , Peter Fonda (Mephistopheles) , Onlineizleyin.org, Matt Long (Johnny'nin Gençliği)
Filmin Konusu
Johnny Blaze, motorsikleti ile yaptığı inanılmaz gösterilerle yıldızlaşmış başarılı bir sürücüdür. Fakat görünürdeki bu parıltılı başarının altında, geçmişten miras kalan korkunç bir trajedi yatmaktadır.
Yıllar evvel ölmek üzere olan babası ve çocukluk aşkı Roxanne'i kurtarabilmek için şeytanla bir anlaşma yapmak zorunda kalan Johnny'nin tüm hayatı, bu korkunç anlaşmanın gölgesi altında sürecektir. Çünkü şeytan yaptığı anlaşmanın karşılığını almaya sonuna kadar kararlıdır.
Gündüzleri gözünü budaktan sakınmayan bir sürücü olarak hayatını devam ettirse de, geceleri şeytanın emri altında çalışan bir Hayalet Sürücü olmak zorundadır. Kaderinin bir parçası olan bu korkunç gerçekten kurtulmak için mücadele ederken bir yandan da gücünü masumları korumak adına kullanmaya çalışacaktır.
Marvel'in yarattığı unutulmaz çizgi roman karakterlerinden biri olan Hayalet Sürücü, Korkusuz filminin de yönetmeni olan Mark Steven Johnson tarafından yönetildi. Hayalet Sürücü'ye beyazperdede hayat veren Nicolas Cage, karateri "Ruhunu Şeytan'a satmaya karar veren ama bunu açgözlülük ya da hırstan değil, kişisel sevgisinden dolayı yapan, karmaşık bir karakter... Bu korkunç görünüşlü adam gerçek bir kahraman” diye tanımlıyor...iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:Hiç yorum yok:

Yorumlama biçimi hakkında bilginiz yoksa: Anonim veya ADI/URL seçeneğine tıklayıp yorum yapabilirsiniz...

Popüler Yayınlar