17 Nisan 2014 Perşembe

Zor Baba 2 izle full izle Meet The Fockers izle online izle (2004) Türkçe DUBLAJ Zor Baba ve Dünür

Zor Baba 2 - Zor Baba ve Dünür filmini izle, Meet The Fockers Filmini Online izleyin, Zor Baba 2 - Zor Baba ve Dünür full online seyret full izle, Meet The Fockers filmi online izle, Zor Baba 2 - Zor Baba ve Dünür sinema full HD izle, Zor Baba 2 - Zor Baba ve Dünür film izle, Meet The Fockers filmini direk izle, Zor Baba 2 - Zor Baba ve Dünür Filmi seyret full, Zor Baba 2 - Zor Baba ve Dünür Filmini bedava izle, Film Meet The Fockers hd izle
IMDB Puanı 6.4/10
Yapım:2004 - ABD
Tür:Komedi
Yönetmen:Jay Roach
Senaryo:John Hamburg , Jim Herzfeld , Vince Di Meglio , Tim Rasmussen
Görüntü Yönetmeni:John Schwartzman
Süre:115 dk.
Oyuncular
Ben Stiller (Gaylord Focker) , Robert De Niro (Jack Byrnes) , Dustin Hoffman (Greg'in babası) , Blythe Danner (Dina Byrnes) , Onlineizleyin.org, Teri Polo (Pamela Martha Byrnes) , Barbra Streisand (Greg'in annesi)
Filmin Konusu
Greg Focker, artık nişanlısı Pam'in babası Jack ve annesi Dina ile iyi geçinmektedir. Çift evlilik hazırlıkları yapmaktadır ve sıra, Focker ailesiyle tanışmaya gelmiştir.
Son derece rahat bir aile olan Focker'lar, ekstra gergin Brynes'ler ile tanışırlar. Üst üste yaşanan bir takım yanlış anlaşılmalar sonucunda, Greg ve Pam'in tüm çabalarına rağmen iki aile arasında bir uçurum oluşur.
2000 yılında izlediğimiz Zor Baba'nın ardından, eski kadroya, bir de, Greg'in anne ve babası ekleniyor... iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:1 yorum:

Popüler Yayınlar