23 Aralık 2012 Pazar

Hidalgo izle full izle Hidalgo online izle (2004) Türkçe DUBLAJ

Hidalgo filmini izle, Western Filmini Online izleyin, Hidalgo full online seyret full izle, Western filmi online izle, Hidalgo sinema full HD izle, Hidalgo film izle, Western filmini direk izle, Hidalgo Filmi seyret full, Hidalgo Filmini bedava izle, Film Western hd izle
IMDB Puanı 6.6/10
Yapım:2004 - ABD
Tür:Western, Aksiyon, Macera
Yönetmen: Joe Johnston
Senaryo:John Fusco
Görüntü Yönetmeni:Shelly Johnson
Müzik:James Newton Howard
Süre:136 dk.
Oyuncular
Viggo Mortensen (Frank Hopkins) , Zuleikha Robinson (Jazira) , Omar Sharif (Şeyh Riyadh) , Louise Lombard (Leydi Davenport) , Adam Alexi-Malle (Aziz) , Saïd Taghmaoui (Prens Bin Al Reeh) , Onlineizleyin.org , Silas Carson (Katib) , Harsh Nayyar (Yusuf) , J.K. Simmons (Buffalo Bill Cody)
Filmin Konusu
Yüzyıllardır düzenlenen Ateş Okyanusu, Arabistan'da, Arap atları ve Bedevi sürücüleri arasında düzenlenen dünyanın en uzun yarışıdır. Bir gün varlıklı bir Arap şeyhi Amerikalı Süvari kuryesi Hopkins ve mustang'ı Hidalgo'yu yarışa davet eder ve üzerlerine iddiaya da girer.
Dünyanın en dayanıklı atları ve sürücüleri arasında, cehennem gibi koşullar altında tam 3000 millik bir yarış, Amerikalı dostumuz ve atı için kısa zamanda bir hayatta kalma mücadelesine dönüşecektir. Ama mustang'leri de hafife almamak gerekir.. iyi seyirler diliyoruz..

FILMIN FRAGMANI:VIDEOSLASHER İZLEME SEÇENEĞİ:

Önce "Close Ad and Watch as Free User" yazısına basınız ardından açılan sayfayı kapatıp “Start Video Now” yazısına bastıktan sonra film başlayacaktır kesintisiz, problemsiz izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Onlineizleyin.orgFİLMİN LİNKİ

Hiç yorum yok:

Yorumlama biçimi hakkında bilginiz yoksa: Anonim veya ADI/URL seçeneğine tıklayıp yorum yapabilirsiniz...

Popüler Yayınlar