13 Mart 2014 Perşembe

Rambo 3 izle full izle Rambo III izle online izle (1988) Türkçe DUBLAJ Sylvester Stallone Rambo 3

Rambo 3 - Rambo III - Sylvester Stallone
"Rambo 3 filmini izle", "Sylvester Stallone / Rambo III Filmini Online izleyin", "Rambo 3 full online seyret full izle", "Sylvester Stallone / Rambo III filmi online izle", "Rambo 3 sinema full HD izle", "Rambo 3 film izle", "Sylvester Stallone / Rambo III filmini direk izle", "Rambo 3 Filmi seyret full", "Rambo 3 Filmini bedava izle", "Film Sylvester Stallone / Rambo III hd izle"
IMDB Puanı 5.0/10
Yapım:1988 - ABD
Tür:Savaş , Aksiyon
Yönetmen:Peter MacDonald
Senaryo:David Morrell , Sylvester Stallone , Sheldon Lettich
Görüntü Yönetmeni:John Stanier
Müzik:Jerry Goldsmith
Süre:101 dk.
Oyuncular
Sylvester Stallone (John J. Rambo) , Richard Crenna (Albay Samuel Trautman) , Marc de Jonge (Albay Zaysen) , Kurtwood Smith (Robert Griggs) , Onlineizleyin.org, Spiros Focás (Masoud) , Sasson Gabai (Mousa Ghani) , Doudi Shoua (Hamid) , Randy Raney (Kourov) , Marcus Gilbert (Tomask)
Filmin Konusu
Vietnam gazisi ve eski Yeşil Bereli John Rambo, başından geçen tatsız deneyimler sonucu şimdi artık inzivaya çekilmiş(!), para karşılığı dövüşerek budistlere yardım etmektedir. Eski komutanı Albay Trautman bir kez daha talebesinin hayatına girer ve yardımını ister. Sovyet işgalindeki Afganistan'da, ABD'nin yardım edip kolladığı mücahitlerle omuz omuza çarpışması gerekmektedir.
Rambo Albay'ın teklifini reddeder. Bir kez daha devleti tarafından oyuna getirilmekten korkar. Trautman Afganistan'a döner ve Ruslar tarafından kaçırılıp işkence görür. Olayın kişiselleşmesi Rambo'nun soluğu Afganistan'da alması için yeterlidir. Burada Rusların yerel halka nasıl eziyet ettiğini gördüğünde, savaş onun için yeniden başlamak zorundadır artık.
Komik derecede inandırıcılıktan uzak olan Rambo 3, sadece İlk Kan gibi esaslı bir filmin mirasını daha da suistimal etmekle kalmamış, aynı zamanda Rusya'nın Afganistan'dan çekilmeye başladığı bir dönemde vizyona girerek politik olarak yanlış ve talihsiz bir başlangıç da yapmıştır... iyi seyirler dileriz..

FILMIN FRAGMANI:1 yorum:

Popüler Yayınlar