24 Şubat 2012 Cuma

Kampüste Çıplak Ayaklar izle full izle online izle (2009) Türk Filmi HD Kampüste Çıplak Ayaklar

Kampüste Çıplak Ayaklar filmini izle, Kampüste Çıplak Ayaklar Türk Filmini Online izleyin, Kampüste Çıplak Ayaklar full online seyret, Kampüste Çıplak Ayaklar filmi online izle, Kampüste Çıplak Ayaklar Türk sinema, Kampüste Çıplak Ayaklar filmi, Kampüste Çıplak Ayaklar filmini indirmeden izle, Kampüste Çıplak Ayaklar Türk Filmi seyret, Yerli Kampüste Çıplak Ayaklar Filmini bedava izle, Film Kampüste Çıplak Ayaklar
IMDB Puanı:5.5/10
Yapım:2009 ~ Fransa, Hindistan, Türkiye
Tür:Dram, Komedi, Romantik
Yönetmen:Cansel Elçin
Senaryo:Cansel Elçin, Meltem inan
Yapımcı:Cansel Elçin, Abdullah Baykal
Görüntü Yönetmeni:Refik Çakar
Müzik:Deniz Cuylan
Süre:1 saat 30 dk.
Gösterim Tarihi: 02 Ekim 2009 (Türkiye)
Oyuncular
Ezgi Asaroğlu, Melza Burcu İnce, Damla Sönmez, Türkü Hazer
Filmin Konusu
Bugüne kadar Hindistana yolculuk yapan ve yapılan spritüel yolculuk sonrasında hayatları değişen insanlar temasına takla attıran, farklı bir açıdan ele alan ve Türkiyedeki gençlerin hayatına odaklanan bir film. Hikâye İstanbultaki bir Üniversitete geçmektedir.
Farklı sorunları olan gençlerin bulunduğu sınıfın kapısı bir gün açılır ve içeri adı Şiva olan Hintli bir kız girer. İlk başta herkesin giysileri ve görünüşünden dolayı alay ettiği kız, sonradan herkesin arkadaşı olacak ve farklı kültürden gelmenin verdiği farklı bakış açısı, inançlar, mitolojik hikâyelerin yardımıyla onların hayatını değiştirecektir. Ancak hiç kimsenin bilmediği, bu Hintli kızın bir sırrı olduğudur.
Film günümüzün gençlerinin yüzeysel yaşantılarına, birey olmalarına izin vermeyen toplumsal baskılara ve gençlerin duygusal yönlerinin çöküşüne eleştirel bir bakış getirmesi ile öne çıkmaktadır...iyi seyirler diliyoruz..


FILMIN FRAGMANI:
1. İZLEME SEÇENEĞİ:


Bu İZLEME SEÇENİĞİMİZ en sorunsuz olanıdır arkadaşlar. "Close Ad and Watch as Free User" yazısına basınız ardından açılan sayfayı kapatıp “Start Video Now” yazısına bastıktan sonra film başlayacaktır kesintisiz, problemsiz HD kalitesiyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Onlineizleyin.Blogspot.ComPARTLI

1 yorum:

Popüler Yayınlar